O Nas

poznaj nasze wartości i ekipę

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Od 1995 roku jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do jednych z najdalszych i najciekawszych zakątków świata. Od samego początku istnienia firmy staramy się tworzyć wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją. Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega – na korzyść – od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach. Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standartu jak i rodzaju wyjazdu. Nasze wyjazdy kierujemy do ludzi nieprzypadkowych, pasjonatów podróży pragnących poznawać prawdziwe i piękne oblicze świata. Nasze wyprawy są idealne dla osób o szerokich horyzontach, które pragną zobaczyć, zrozumieć i zbliżyć się do ludzi innych kultur oraz dzikiej przyrody, podziwiać cuda i różnorodność naszej planety.

Wyprawy z MK Tramping to nie tylko przygoda, ale także podróżowanie w grupie ludzi o podobnej wizji na świat. Jesteśmy dla tych, którzy pragną realizować swoje marzenia, a nie mają możliwości lub chęci zrobić tego na własną rękę. Dla tych, którzy pragną poczuć się jak na swojej własnej wymarzonej wyprawie i nie podążają utartymi ścieżkami.

Jak przygotowujemy indywidualne oferty? 

 • 1

  Pozwólcie nam się poznać

 • 2

  Lista propozycji

 • 3

  Formalności

 • 4

  Przygoda

Ekipa MK Tramping

Przewodnikami po ofertach MK Tramping są pracownicy biura – specjaliści od poszczególnych destynacji. Ich praca polega na udzielaniu wszelkich informacji dotyczących poszczególnych ofert, przygotowywaniu konkretnych wypraw wraz z biletami lotniczymi, ubezpieczeniami i wizami (jeżeli klienci tego sobie życzą) oraz na stałym monitoringu wypraw, które są w trakcie realizacji. Ze względu na podział na specjalizacje, pracownicy biura odznaczają się kompetencją i skutecznością w załatwianiu wszelkich spraw. Wszystkich pracowników biura łączy wysoka kultura osobista oraz elastyczność w podejściu do potrzeb klientów – w myśl zasady: nie ma rzeczy niemożliwych.

Piloci MK Tramping

Wszystkie wyprawy MK Tramping prowadzone są przez licencjonowanych pilotów, którzy sprawują profesjonalną opiekę nad uczestnikami wyjazdów w nawet najdalsze zakątki świata. Piloci, zazwyczaj specjalizujący się w konkretnych regionach globu, doskonale znają lokalne realia, dlatego mogą być źródłem ciekawych informacji o tamtejszej kulturze i przyrodzie. Dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, otwarci i przyjacielscy, dobrze wpływają na przyjemną atmosferę w grupie.

Nasza filozofia

Organizujemy  wyprawy, które umożliwiają najlepsze poznawanie i zbliżenie się do otaczającego nas świata oraz w miarę możliwości swobodne podróżowanie, dostosowane do miejscowych warunków i Państwa wymagań. Nasze wyprawy opierają się na poznawaniu świata ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Przebiegają według ustalonego sprawdzonego programu, który został już zweryfikowany wcześniej. Charakter ich pozwala na aktywne i samodzielne uczestniczenie w wyprawie i podejmowanie decyzji w trakcie jej trwania oraz indywidualne podejście do Państwa zainteresowań. Podróżujemy w małych grupach, unikamy miejsc komercyjnych, łączymy wypoczynek z poznawaniem świata, jego kultury i codziennego życia, szukamy miejsc wyjątkowych, a niekoniecznie najbardziej popularnych. Naszym celem jest autentyczne poznawanie świata, dlatego stawiamy na kontakt  z miejscową ludnością, przyrodą i kulturą. Aby w pełni poznać dany region świata, staramy się  doświadczać  go  wszystkimi zmysłami. Nie boimy się wspólnych podróży i posiłków z tubylcami, czasem jesteśmy nawet gośćmi w ich własnych domach, uczestniczymy w lokalnych imprezach i świętach. Dzięki temu gwarantujemy prawdziwą przygodę! Prawdziwa podróż zaspokaja potrzebę poznawania nowych miejsc, ludzi i ciekawości świata, w której każdy na własny sposób, naturalnie, swobodnie i subiektywnie przeżywa i odkrywa nowe miejsca.

Jesteśmy za:

• Odpowiedzialnością turystyczną
• Otwartą postawą na świat i innych ludzi
• Miejscowym klimatem i poznawaniem lokalnych smaczków
• Sprawdzonymi kontrahentami 

Jesteśmy przeciw:

• Zwiedzaniu zza szyby autobusu
• Skomercjalizowanym trasom
• Dużym anonimowym grupom
• Sieciowym hotelom-molochom

Dlaczego Warto

wybrać się

z nami?

Motywacja

Nasze podróże motywują i inspirują!

Autorskie programy ofert

Przygotowujemy niepowtarzalne, autorskie programy wyjazdów, do miejsc które znamy i które polecamy.

NAGRODA ODYS

2 krotnie zostaliśmy nagrodzeni przez
Krakowską Izbę Turystyki jako najlepsze biuro podróży.

PONAD 1000 WYPRAW

trampingów, wycieczek indywidualnych, eventów i wyjazdów motywacyjnych.

niezapomniana atmosfera

poczas czałego wyjazdu dbamy o odpowiednią atmosferę

JAKO PIERWSI

zorganizowaliśmy komercyjne wyprawy do Etiopii, Kongo, Somalilandu, Birmy i Indian Yanomami

5000 klientów

z których większość uczestniczyła w naszych wyjazdach więcej niż jeden raz.

Ponad 20 lat na rynku

Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących na Polskim rynku, biur podróży oferujących Incentive

Nasza oferta

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

[contact-form-7 id=”306″ html_class=”cf7_custom_style_2″]