WYJAZDY FITNESS

Przeżyj z nami Fit przygodę !  Spędzaj czas tak, jak lubisz!

 • Wakacje z fitnessem
 • Plan treningowy
 • Style wypraw
 • Kalendarium

Wakacje z fitnessem

Zabierz radość treningu poza ściany klubu, odkryj siłownię na świeżym powietrzu i poznaj trenerów, którzy uwolnią Twój potencjał! Ćwiczcie z nami – bo oprócz sportu, gwarantujemy też odkrywanie najpiękniejszych miejsc na Ziemi, wspaniały wypoczynek, mnóstwo atrakcji dodatkowych, dobrą zabawę i, przede wszystkim, spektakularne efekty Twojej pracy!

Zabieramy Was w miejsca, w których spełniacie marzenia i świetnie się bawicie, a od teraz możecie z nami również poprawić formę i zadbać o zdrowie. Bądź fit w najpiękniejszych miejscach i z najlepszymi – nasze fitWyprawy poprowadzą dla Was gwiazdy świata fitness!

Stawiamy na profesjonalizm:

– najlepszych trenerów – bo to oni wyzwalają ducha fitness i będą Waszymi przewodnikami po treningu przez cały czas trwania wyjazdu,

– doskonałe zaplecze – nasze obiekty dysponują wszystkim, czego potrzebujecie, by zrealizować plan treningowy i czerpać przyjemność z pobytu w komfortowych warunkach,

– najciekawsze atrakcje – w końcu to wakacje!

W świat sportowej przyjemności zabierze Was Adrianna Palka – trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women’s Health, autorka bloga Train my way i Friendstriaining oraz własnej metody treningowej TRAINmyWAY. Jak nikt inny zmotywuje Was i zadba o odpowiednie dopasowanie treningu do Waszych potrzeb. Energiczna, pełna optymizmu Adrianna w każdym wykrzesze sportowego ducha i entuzjazm do ćwiczeń.

Indywidualny program treningowy do wykorzystania w domu oraz zalecania dietetyczne poprzedzone osobistą konsultacją – to dodatkowe benefity naszych programów fitness dla każdego uczestnika.

Z fitWakacji przywieziesz więc nie tylko piękną opaleniznę i trwałe efekty swojej pracy z ciałem, ale również mapę, która umożliwi Ci podążanie fit-drogą na co dzień.

Dzień treningowy

Ilość dni treningowych pozostaje w zależności od długości całego wyjazdu. Większość propozycji zapewnia od 5 do 9 dni na fantastyczną zabawę i pracę na treningach z Adrianną Palką oraz na korzystanie z atrakcji, jakie oferuje hotel i okolica!

 

Treningi z Adrianną Palką:

 1. Poranny rozruch biegowy
 2. FriendsTraining – trening w parach. Podwójna moc, podwójna motywacja, podwójna energia – poczuj to!
 3. TRAIN my WAY – 3x3x30. Autorska metoda treningowa Adrianny Palki – wzmacnianie i spalanie w jednym. Trzy ćwiczenia w trzech seriach po trzydzieści sekund gwarantują skuteczność treningu i efekt w postaci pięknie ukształtowanych mięśni.  W trakcie treningu nie zapomnimy też o prawidłowej rozgrzewce i rozciąganiu.
 4. Elementy relaksacyjne i mobilizacyjne
 5. Rozciąganie (stretching) – elastyczność ciała.
 6. Intensywna Tabata – dynamiczny trening na spalanie żywieniowych grzeszków. Trening wpływa na poprawę wydolności aerobowej i anaerobowej, a jego zasady są proste: 20 sekund ćwiczysz, 10 sekund odpoczywasz. Cykle powtarzamy kilkukrotnie, a całość zakończymy dłuższą serią wysiłku aerobowego.
 7. Dodatkowe atrakcje: aqua aerobik, siatkówka plażowa, rower, pływanie – dopasowane do kondycji oraz potrzeb treningowych uczestników. Nigdy nie grałeś w siatkówkę na plaży i nie tańczyłeś w basenie? Nie szkodzi! Zmiany w treningowej rutynie pozwolą Ci eksplorować nowe obszary aktywności, poszerzyć zakres pracy Twojego ciała i przez zabawę szukać nowych wzorców ruchowych!

 

Najważniejsza jest dobra zabawa!

 

Orientacyjny plan dnia na Fit Campie:

7.30-8.00 – Sportowa pobudka. Biegowy rozruch zapewni nam dopływ tlenu i energii niezbędnych w całodziennej aktywności i wpłynie na efektywność treningu! Lepsze spalanie gwarantowane!

11.30-12.30/13.00 – Trening TRAIN my WAY/ Friendstraining

16.30-17.00 – Tabata HIT/ Aqua aerobik

19.30-20.00 Stretching / Mobility


 

Podczas FitCampu gwarantujemy dodatkowe konsultacje indywidualne dotyczące treningu i diety. W zależności od miejsca pobytu, dodatkową atrakcją będzie wykorzystanie miejscowej wiedzy i kultury zdrowego stylu życia, np. w Tajlandii będą to tajskie masaże, w Indiach ajurweda, a na Fuerteventurze niesamowite kosmetyki produkowane z endemicznej odmiany aloesu.


 

Z naszych FitWakacji przywieziesz nie tylko nowe ciało i mnóstwo energii, ale również przygotowane specjalnie dla Ciebie, spersonalizowane wskazówki dietetyczne oraz plan treningowy do wykorzystania w domu!

Wybierz styl który Ci odpowiada

FitCamp

tygodniowe wyjazdy pobytowe, podczas których skoncentrujecie się na pracy nad swoim ciałem i zdrowiem, a my dołożymy wakacyjną radość i atrakcje. Ułożony i poprowadzony przez ekspertów plan treningowy, elementy zdrowego stylu życia, konsultacje dietetyczne i komfortowe otoczenie najlepiej wyposażonych ośrodków w Europie i na świecie sprawi, że z takiego urlopu wrócicie nie tylko zauważalnie bardziej fit, ale też pełni energii i inspiracji do dalszej pracy.

Zwiedzaj i bądź fit

wakacje to czas, kiedy eksplorujesz świat, ale czujesz wyrzuty sumienia z powodu braku treningów? Rozwiązaliśmy ten problem – oferta „Zwiedzaj i bądź fit” jest właśnie dla Ciebie! Zwiedzaj i ćwicz, odkrywaj cuda świata i miej satysfakcję z nieprzerwanej pracy z ciałem! „Zwiedzaj i bądź fit” to 7-14-dniowe podróże, w trakcie których poznasz najważniejsze turystyczne atrakcje świata, a także kultury i miejsca, w których narodziły się różne dyscypliny sportowe. Dowiedz, która kuchnia świata jest najbardziej fit i przywieziesz ze sobą tajemnicze przyprawy, których dodane do smoothie zagwarantuje, że egzotyczne doświadczenie będzie z Tobą, kiedy tylko za nim zatęsknisz. Programy „Zwiedzaj i bądź fit” opracowanego są w taki sposób, by przez cały okres trwania wyprawy zapewnić równowagę pomiędzy zwiedzaniem a treningiem. Z wakacji wrócisz z pięknymi zdjęciami i jeszcze piękniejszym ciałem!

Fit & …

bycie fit to nie tylko godziny ćwiczeń. Zdrowy styl życia, świadomość ciała i wiedza o tym, co wpływa na nasze zdrowie pozwalają kształtować nową jakość życia. Najważniejsze, że wszystko to można robić z przyjemnością i podczas wakacji! Wyjazdy i pobyty tematyczne „fit &…” to specjalnie zaprojektowane programy, podczas których treningi z mistrzami uzupełnione są potężną dawką wiedzy (i przyjemności!): dietetyczne warsztaty kulinarne, dalekowschodnie systemy filozoficzne, ajurweda, nauka masażu, medytacje, kosmetyki naturalne… Korzystamy z wiedzy i mądrości mistrzów oraz dziedzictwa i bogactwa miejsc, w których się znajdujemy. Wypoczynek, rozwój i trening – 300 % normy.

Zabieramy Was w miejsca, w których spełniacie marzenia i świetnie się bawicie, a od teraz możecie z nami również poprawić formę i zadbać o zdrowie. Bądź fit w najpiękniejszych miejscach i z najlepszymi – nasze fitwyprawy poprowadzą dla Was gwiazdy świata fitness!

Profesjonalni instruktorzy zapewniają bezpieczny, skuteczny program treningowy i fantastyczną zabawę.

Kalendarium

Nasze wyjazdy fitness

Image
GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS
Adrianna Palka
Fitness Motywator 2016 w kategorii Trener/Instruktor
BIO:
Więcej informacji na adriannapalka.pl
ABSOLWENTKA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE. Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women's Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.
Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition. Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru - Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.
Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.
Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.
Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.

GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS

ADRIANNA PALKA

FITNESS MOTYWATOR 2016 W KATEGORII TRENER/INSTRUKTOR

ap

Adrianna Palka – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.


Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women’s Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.


 

Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition.


Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru – Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.


Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.


 

Więcej informacji na adriannapalka.pl