PODRÓŻE POŚLUBNE

Początek wspólnej drogi, podróży przez życie!

Ślub to początek najdłuższej podróży – podróży wspólnego życia…
Po trudach ślubnych i weselnych przygotowań, po wszystkich wytańczonych walcach z ciociami i wujkami… czas na relaks. Pora na pierwszą wspólną – oficjalną podróż Męża i Żony. Taka podróż sprawi, że odetchniecie zostawiając codzienność i oddacie się rozkoszom w rajskich okolicznościach przyrody. Taką podróż możecie zorganizować na trzy sposoby.
Pierwszy – idziecie do biura podróży i kupujecie wycieczkę! Świetnie ale nie otrzymacie nic szczególnego, nic więcej ponad ofertę katalogową – standard. Jeśli tyle wystarczy Wam do szczęścia – bawcie się pięknie i wypocznijcie.
Drugi sposób – sami sobie wymyślicie i zorganizujecie wyjazd! Ekstra, tylko jeśli nie robiliście tego wcześniej istnieje spore prawdopodobieństwo, że albo pokłócicie się ustalając program, albo przepłacicie na każdym kroku.
Trzeci – najprostszy i najbardziej efektywny. Zamówcie swoją podróż życia u nas. My zabierzemy Was tam, gdzie inni chcieliby się znaleźć a nie potrafią.

Jak to działa? Nic prostszego.
Pozwólcie nam się poznać. Porozmawiamy o Waszych marzeniach, ulubionych kierunkach, opowiecie nam gdzie byliście, o tym co Was fascynuje… i tyle. Na podstawie wiedzy od Was zaproponujemy Wam coś, co sami chcielibyśmy przeżyć. Ponadto odrobimy za Was wszelkie formalności, załatwiania i papierki… wymyślimy atrakcje i niespodzianki… przed Wami postawimy tylko jedno wyzwanie – bawcie się dobrze i przyślijcie nam kartkę z podróży.

Jeśli zechcecie zabierzemy Was do raju, w którym będziecie mieć czas tylko dla siebie – w najcudowniejszej romantycznej scenerii. Jeśli chcecie możemy Was zabrać na bezludną wyspę do idyllicznej chatki nad oceanem lub możemy wysłać Was w środek dżungli, do luksusowych kameralnych hotelików czy lodgy, chcecie trafić na pustynię czy w bezkres śniegów jakiejś lodowej krainy – zapraszamy!
Gdzie zechcecie spędzić czas i w jakiej formie – ten wybór zależy od Was. My wyślemy Was w podróż byście mogli poznać kolejny zakątek świata i siebie nawzajem.

podpowiadamy, dokąd pojechać, by zawsze chcieć tam wrócić

WASZ PRYWATNY RAJ

Jeśli chcecie celebrować swój miodowy miesiąc tylko we dwoje, marzycie o przestrzeni, ciszy i czasie, który przestał płynąć.


Gdzie najlepiej ? 


Szeszele, Madagaskar, Filipiny, Malezja, MalediwyMIODOWY LUKSUS

Krystaliczne morze, biały piasek, kieliszki schłodzonego szampana i błysk diamentowych kolczyków, odbitych od świateł świecy przy wieczornym drinku? Najpiękniejsze krajobrazy, wyselekcjonowane rozrywki, obsługa, odgadująca Twoje życzenia, zanim je wypowiesz. Pozwólcie się rozpieszczać!


Gdzie najlepiej ? 


Bora Bora, Mauritius, Hawaje, Malediwy

WIELKA RADOŚĆ

Przepełnia Was szczęście, które chcecie wykrzyczeć! Chcecie wspólnie zaszaleć, czas nie ma znaczenia, za dnia grzejecie się promieniach tropikalnego słońca, a nocą zamieniacie się w prawdziwe imprezowe bestie. Najciekawsze plażowe rozrywki i najlepsze kluby muzyczne – niech parkiet płonie!


Gdzie najlepiej ? 


Miami (USA), Tajlandia, Bali

BIG CITI’S, rytm wielkiego miasta

Marzycie o albumie pełnym ikonicznych fotografii? Ona pędzi z kawą po Wall Street, on uprawia jogging w Central Parku? A może, po zakupach na Piątej Alei, spotkacie się na szczycie Empire State Building, jak Meg Ryan i Tom Hanks w „Bezsenności w Seatlle”?


Gdzie najlepiej ? 


Nowy Jork, Singapur, SydneyZWIEDZAJ I WYPOCZYWAJ, czyli klasyka w najlepszym gatunku

Dajcie się uwieść historii i przyrodzie Perły Pacyfiku, opowiedzcie słoniom o Waszym szczęściu, poznajcie smak herbaty i curry, a potem… A potem wylegujcie się na urzekających plażach Malediwów. Poddajcie się mądrym dłoniom masażystów, kosztujcie świeżych owoców morza i podziwiajcie zachody słońca.


Gdzie najlepiej ? 


Sri Lanka + Malediwy, Tanzania + Zanzibar, Indonezja

AKTYWNIE

Jeśli wspólny wysiłek i stawianie czoła wyzwaniu cementuja Wasz związek, to oczywiste, ze podczas podróży poślubnej siegniecie dalej, niż dotychczas. Dzieki obraczkom na Waszych dłoniach z plecaka magicznie ubędzie kilka kilogramow, a kilometry szlaków pokonacie lekko jak nigdy. A może przygoda z nutka luksusu? Ciepły prysznic i dobre wino każdego wieczoru? Ale najważniejsze, że kiedy już osiągniecie cel, sami wybierzecie nagrodę!


Gdzie najlepiej ? 


Nepal, Belize, Wenezuela
KIEDY ŁĄCZY WAS PASJA

Spektakle na Broadwayu, tango w Argentynie, joga w Indiach, gitara w Andaluzji, spotkanie z ulubionym pisarzem / aktorem / tenisista / kimkolwiek.


Gdzie najlepiej ? 


Buenos Aires, Hawana, Rio de Janeiro

BLISKO NATURY

Wasze wyciszenie to spotkanie z przyrodą, zanurzenie w rytm dżungli, śpiew ptaków zamiast budzika?


Gdzie najlepiej ? 


Kostaryka, Malezja (Borneo), Tanzania, Botswana, Kostaryka, Madagaskar

LIRYCZNIE, esencja romantyzmu

Miejsca – symbole miłości, przesiąknięte wyznaniami i legendami o szczęśliwych kochankach. Dla tych, których czas jest ograniczony, lecz nie chcą rezygnować z doznań.


Gdzie najlepiej ? 


Indie, Madera, Bali, Rzym, Paryż