MUNDIAL 2018

Jedź z nami, kibicować biało-czerwonym !

  • Dodatkowo
  • Mundial 2018

Dodatkowe atrakcje:

MUNDIAL

→ wielkie sportowe emocje w najlepszym towarzystwie – to Ty zapraszasz gości!

Atrakcje dodatkowe

→ bogaty pakiet atrakcji dodatkowych – nie tylko kibice będą zadowoleni, bo Rosja zachwyca! Nikt nie oprze się ruskiej bani!

elastyczna oferta

→ kibicuj tak, jak lubisz! Perfekcyjny incentive zbudujemy wokół jednego meczu lub epickiej podróży przez Rosję szlakiem najciekawszych stadionów – od białych nocy Sankt Petersburga po podróż koleją transsyberyjską – wykorzystamy każdą sekundę na rzecz Twojej marki,

wyjątkowa oferta brandingu

→ strefy kibica, gadżety, relacje foto i profesjonalne filmy!

oferta VIP

→ tajemnice wielkich komentatorów sportowych i kulisy futbolu – udział gościa specjalnego – tylko z MK Tramping Travel & Incentive!

 Incentive World Cup 2018 Russia! 

Jesteśmy na World Cup 2018! Zostań ambasadorem sportowych emocji, zjednocz swoich klientów i partnerów pod wspólną flagą podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji!

Przed nami największe sportowe wydarzenie roku z pewnym udziałem polskiej reprezentacji! Ogłuszająca kakofonia tysięcy gardeł, euforia zwycięstwa czy gorycz porażki – wspólne przeżycia jednoczą najsilniej! Daj się porwać wydarzeniom na boisku i magii wspólnego kibicowania, niech duch walki i sportowej rywalizacji łączy wszystkich, a polska reprezentacja czuje Wasze wsparcie!

Sportowa rywalizacja i fair play to myśl przewodnia imprez INCENTIVE sezonu 2018. Szacunek, walka, drużyna, rywal – pojęcia uniwersalne, od sportu po biznes, dlatego World Cup Russia 2018 to szansa na najbardziej efektywny i efektowny wyjazd incentive! Zbuduj tożsamość swojego teamu i świadomość marki wokół ducha fair play i pozytywnych emocji kibicowania.
Już latem trybuny rosyjskich stadionów zalśnią zalśnią biało-czerwono, a Twoja marka może być widoczna na ekranach – nie ograniczajmy się – całego świata!


Jedziecie z nami? Zapraszamy do kontaktu :)

biuro@mktramping.pl

Poczuj się jak na Mundialu! 

puchar
puchar

Mecze reprezentacji Polski – faza grupowa