RODZINNE WAKACJE – FAMILLY

Wyjazdy dla rodzin z dziećmi

Wyjazdy FAMILY to propozycja dla rodzin, które oczekują niebanalnych i aktywnych wakacji spędzonych w gronie najbliższych. Wiadomo, że każdy z nas, kochających rodziców,  chciałby sprawić, by jego dziecko było szczęśliwe. Właśnie dlatego proponujemy Wam pomoc w wymyśleniu i organizacji wakacji marzeń dla całej Waszej rodziny.

Znamy się na podróżowaniu, sami mamy dzieci i czujemy ich potrzeby, dlatego zaproponujemy Wam taki program, który rozbudzi w Waszych pociechach zarówno ciekawość świata, jak i chęć obcowania z przyrodą oraz mieszkańcami odległych państw.

Nie proponujemy standardowego zwiedzania aquaparków, leżenie w nieskończoność na plaży – to nie z nami…  My chcielibyśmy dać Wam emocje i przygody, i to takie które Was oczarują, a dzieci zachwycą.

Podróżując z nami po wybranych krajach będzie je doświadczać wszystkimi zmysłami. Poznacie smaki tamtejszych potraw, będziecie wsłuchiwać się w fale oceanu, odgłosy dżungli, poczujecie powiew sawanny. A przede wszystkim niejednokrotnie usłyszycie śmiech Waszych dzieci w trakcie zabawy z ich rówieśnikami nawet na końcu świata, bo dzieci wszędzie znajdą wspólny język…

By to wszystko było możliwe nie pozwolimy Wam zamieszkać w gigantycznym resorcie turystycznym, nie pozwolimy Wam zamknąć się na otoczenie… Dla pełni wrażeń zaprosimy Was na bliskie odczuwanie świata. Możemy jeździć na słoniach i wielbłądach, nurkować z delfinami, poczuć futerko misia koala lub pandy, szukać skarbów na wyspach piratów, podziwiać egzotyczne motyle i rośliny albo lepić garnki u Indian w Ameryce Południowej. Możliwości na poznawanie świata przez dzieci jest nieskończenie wiele. Gwarantujemy Wam, że dzieci w czasie wyjazdu często będą się uśmiechały i ani minuty nie będą się nudzić.

Nasze wyjazdy family pozwalają połączyć „przyjemne z pożytecznym” – wypoczywacie w gronie najbliższych i spędzacie nietuzinkowe wakacje. I najważniejsze przy tak zrealizowanym wyjeździe w sposób samoistny zacieśniają się więzy rodzinne, a dziecko odkrywa świat z najlepszym przewodnikiem po nim – RODZICEM!

podpowiadamy, dokąd pojechać, by zawsze chcieć tam wrócić

RPA

Dla miłośników zwierząt, wspaniałych widoków i afrykańskich przygód. Jedyny kraj w Afryce jaki polecamy na wyjazdy rodzinne – ciekawie i bezpiecznie!

TAJLANDIA

Dla aktywnych i ciekawskich plażowiczów. Tu możesz znaleźć wszystko – kursy muay thai dla dzieci i gotowania dla mam, a po nauce relaks na plaży, poza tym złote zabytki, pływające targi i egzotyka na maksa.

MEKSYK

Idealnie dla aktywnych i ciekawskich plażowiczów – przyroda i relaks tak blisko siebie.

KOSTARYKA

Dla miłośników przyrody – dżungla, wodospady i te cudaczne zwierzęta. Dzieci będą zachwycone!

USA

Dla fanów Disneya i Marvela oraz dużej dawki aktywności, tysiące atrakcji do wyboru.

INDONEZJA

Dla poczatkujących globtroterów, szukających przygód i wypoczynku. Pokażcie swoim dzieciom wyspy, wulkany, jak wydobywa się siarkę, jak modlą się buddyści, hiduiści i muzułmanie, zobaczcie starożytne światynie, egzotyczne potrawy, rafę koralową…