ACTIVE TRAVEL & SPORT

Bieganie to Twoja pasja? Lubisz zwiedzać świat? Kochasz góry, zabytki i dobrą kuchnię?
!

  • O nas
  • Kalendarz maratonów

Active Travel & Run! 

Bieganie to Twoja pasja? Lubisz zwiedzać świat? Kochasz góry, zabytki i dobrą kuchnię?

 

A może masz masę innych zainteresowań, które trudno ze sobą połączyć?
Wyrusz z nami na biegowe trasy, a przywieziesz do domu dużo więcej wrażeń, niż tylko satysfakcję z ukończonego maratonu.
Bieganie to jedna z najtańszych i najzdrowszych dyscyplin sportowych. To również doskonały sposób na zwiedzanie okolicy. Zarówno tej bliższej, wokół własnego domu jak i dalszej. Podczas udziału w zawodach przełajowych czy biegach ulicznych. To również doskonały sposób by poznać siebie, granice swoich możliwości.
Często biegacz ma w sobie wiele pasji; jest doskonałym narciarzem, chodzi po górach, uwielbia Van Gogha i chłód muzealnych sal, słucha Fado, kolekcjonuje smaki wybornego wina.. Niestety ilość urlopu ogranicza te aktywności. Nie sposób obdzielić nim po równo wszystkie zainteresowania.
Ale przecież nie trzeba wybierać!

 

Wyrusz z nami na wyjazd, który pozwoli z powodzeniem połączyć wszystkie Twoje pasje.

 

Poza krótkimi, typowo weekendowymi wyjazdami na biegi uliczne organizujemy również tygodniowe wyjazdy łączone z dodatkowym programem. Po ukończonym biegu możesz z nami zwiedzić okoliczne zabytki lub pojechać na łono natury – wspiąć się na wulkan, pojeździć na skiturach, pobuszować w muzeach, pójść na ulubiony koncert czy wreszcie odpocząć na najspokojniejszej plaży w okolicy.

 

Co najważniejsze – nie musisz biegać, żeby z nami jechać. Wyjazdy na międzynarodowe imprezy biegowe to również doskonała rozrywka dla kibiców. Nigdzie indziej nie spotkasz takiej atmosfery radości i zabawy jak na trasie dużego międzynarodowego maratonu. Ilość endorfin unosząca się w powietrzu zawróci w głowie każdemu, również twojej niebiegającej drugiej połówce, rodzicom, grupie znajomych, współpracownikom czy siostrze.
Dla biegacza to również dodatkowy doping- mieć własnych kibiców na 9 czy 38 km – bezcenne!

 

Udział w zawodach jakie proponujemy to okazja do zarażenia bieganiem wszystkich uczestników wyjazdu. Oprócz wymagającego żelaznej kondycji biegu maratońskiego jest możliwość wzięcia udziału w półmaratonie, krótszych dystansach (5, 8 , 10 km) lub sztafecie maratońskiej. Tak, aby każdy miał szansę ukończyć swój wymarzony bieg.
Medal przywieziony z takiej imprezy to najlepsza pamiątka z podróży.
Pamiątka, ale też zaproszenie – na kolejny wyjazd i kolejny bieg…

Nasze wyjazdy biegowe