Inspiracje

Poznaj opis najciekawszych destynacji

  • Wszystkie inspiracje
  • AFRYKA
  • AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA
  • AZJA
  • AFRYKA PŁN, BLISKI WSCHÓD
  • EUROPA

DUBAJ, OMAN

Z piasków pustyni na szczyt najwyższych budynków świata - w Dubaju dba się o to, by odwiedzający doświadczyli spektakularnych wrażeń, a moc atrakcji w Omanie sprawi, że już nigdy nie powiesz „tam jest tylko pustynia...”. Zaskakujące i urzekające wrażenia czekają na Półwyspie Arabskim!

AFRYKA PŁN, BLISKI WSCHÓD / Inspiracje
Dubaj

SZKOCJA

Zamki, owce i wrzosowiska to zaledwie tło, na którym rozpościera się czar Szkocji. Kraina znana z produkcji najszlachetniejszej whisky na świecie, kiltów, ekscentrycznych dań i przysłowiowej oszczędności mieszkańców kryje w sobie wiele niespodzianek, które odkryjemy w podróży szlakiem złocistego trunku.

EUROPA / Inspiracje
Szkocja

MEKSYK

Aztekowie wierzyli, że Teotihuacan to miejsce narodzin bogów. Dotychczas nie- wiele z sekretów ukrytych w tajemniczych piramidach udało się poznać współczesnemu człowiekowi, ale Meksykanie starają się, by w ich kraju każdy czuł się jak młody bóg!

AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA / Inspiracje
aboutMexico

JAPONIA

Kontrasty pozostające w tajemniczej harmonii: niezmącona niczym równowaga Japończyków i ich szalone pomysły, kosmiczne technologie i tradycje kultury gejsz i herbaty, zamki samurajów i ogrody zen, stare świątynie i futurystyczne miasta, ujarzmiona przyroda i drzemiące pod stopami wulkany... Japonia urzeknie Was swą unikalnością, uzależni od wyśmienitego sushi i sprawi, że zapragniecie jej więcej!

AZJA / Inspiracje
Japonia

TAJLANDIA, KAMBODŻA

Elektryzujące i pełne magii Angkor Wat, skandalizujące nocne życie Bangkoku, kontrowersyjne obyczaje, przesycona aromatami tajska kuchnia, spotkania ze słoniami i przyrodą, szalone zakupy na lokalnych targach i zabawa do białego rana na plażach Tajlandii - nawet krótki pobyt w Indochinach nasyci różnorodnymi wrażeniami i ... uśmiechem. Tajski uśmiech jest zaraźliwy!

AZJA / Inspiracje
Tajlandia

NAMIBIA

Czerwień, czerwień, czerwień! Krajobrazy pustyni Namib i najwyższych wydm na świecie tworzą niezapomnianą scenografię do wyjątkowych fotografi. Kontrastowe doświadczenia: od pustyni po ocean, motoryzacyjne rozrywki w niezwykłym otoczeniu i zaskakujące spotkania z przedstawicielami afrykańskiej fauny spra- wią, że wizyta w Namibii stanie się jednym z Waszych ulubionych wspomnień.

AFRYKA / Inspiracje / Rajski chill
Namibia

LAPONIA (Finlandia)

Północ kontynentu: wieczna zima, mroźne powietrze, skrzący się lód - tam można stawić czoła potędze przyrody. Laponia to nie tylko Św. Mikołaj i zaprzęg pełen prezentów, lecz również surowość Morza Północnego, zorza polarna i rozgrzewające fińskie sznapsy z żurawinowego destylatu:) Poznaj Krainę Świętego Mikołaja w wersji dla (odważnych) dorosłych!

EUROPA / Inspiracje
Laponia

KUBA

Rytmy salsy, dym cygar i brzęk kostek lodu w mojito niczym magiczny wehikuł przenoszą na Kubę. Jaka jest Kuba XXI wieku? Przekonajcie się, czy Kubanki wciąż zwijają cygara na masywnych udach, czy amerykańskie samochody z lat 50-tych nadal zapełniają ulice Hawany, czy za każdym rogiem gra nieodkryty jesz- cze Buena Vista Social Club i co urzekło Hemingwaya?

AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA / Inspiracje
Kuba Hawana

Sri Lanka

Sri Lanka zwana jest Perłą Oceanu Indyjskiego, a historyczna nazwa „Cejlon” znaczy tyle, co „pełna klejnotów”. Położona na południe od Indii niewielka wyspa oferuje naprawdę rajskie doświadczenia. Na niewielkiej powierzchni mieści się ogrom atrakcji: starożytne ruiny, wioski, gdzie żyje się zgodnie z rytmem przyrody, kolorowe miasteczka pełne śladów kolonialnej przeszłości, niezliczona ilość świątyń i kapliczek oraz nieskończenie wiele najpiękniejszych krajobrazów.

AZJA / Inspiracje
Sri lanka plaże

Indie

Zróżnicowane Indie są kopalnią atrakcji. Bogactwo zabytków, olśniewająca architektura, codzienność przesyconą duchowością, feeria barw na straganach, egzotyczne owoce, nieskończona rozmaitość indyjskich smaków... Kultura tak odmienna od zachodniej, pełna skrajności, lecz też zacierająca różnice. Przenikanie, wykluczenie, wyzwanie dla zmysłów - Indie nikogo nie pozostawią obojętnym.

AZJA / Inspiracje
Taj Mahal Indie

Tanzania

Niezależnie, czy jest to Wasze pierwsze spotkanie z czarnym Lądem, czy gościliście w Afryce już wiele razy, Tanzania nieodmiennie zachwyca i ukazuje piękne oblicze kontynentu. Wspaniała przyroda Tanzanii, kraju u podnóża najwyższego szczytu Afryki oraz gościnność mieszkańców i urzekające pięknem plaże Zanzibaru zapadają w pamięć na długo.

AFRYKA / Inspiracje
Safari Tanzania

Szkocja

Zamki, owce i wrzosowiska to zaledwie tło, na którym rozpościera się czar Szkocji. Kraina znana z produkcji najszlachetniejszej whisky na świecie, kiltów, eks- centrycznych dań i przysłowiowej oszczędności mieszkańców kryje w sobie wiele niespodzianek, które odkryjemy w podróży szlakiem złocistego trunku.

EUROPA / Inspiracje
szkocja

USA

Niezależnie, czy wybierzesz się legendarną Route 66, czy przemierzasz USA włas- -nymi ścieżkami, za każdym zakrętem czeka moc wrażeń, spotkania z popularną kulturą i imponującą przyrodą kontynentu. Tutaj niemal każda nazwa brzmi jak tytuł książki, w miastach żyją bohaterowie hollywoodzkich historii, a miejsca przywodzą na myśl najbardziej znane filmy. Podróż po USA to wyprawa po speł- nione marzenia! Wybraliśmy dla Was „the best of USA”.

AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA / Inspiracje
Nowy Jork

Wietnam

Wietnam to kraj naturalnego piękna z bogatą, fascynującą kulturą. Przepełniony malowniczymi krajobrazami kraj był również areną wydarzeń, które cieniem kła- dą się na historii XX wieku, a wiele tajemnic pozostało nierozwiązanych. Współ- czesny Wietnam oferuje wyjątkową mieszankę Wschodu i Zachodu, egzotyki i przyjazności. Koloryt lokalnych wiosek, gwar i harmider wielkich miast oraz nie- przerwane potoki jednośladów przewożących 2,3 ... 7! pasażerów - fotograficzne safari trwa tu 24 h na dobę.

AZJA / Inspiracje
WIetnam Halong

RPA

RPA to spełnione marzenie każdego miłośnika kulturowego miksu i doznań na najwyższym poziomie. Oferujące to, co najlepsze w Afryce - mocne wrażenia i spotkania z dziką naturą oraz najwyższy poziom świadczonych usług RPA zaprasza na afrykańskie emocje w najlepszym wydaniu.

AFRYKA / Inspiracje
rekiny_RPA

JORDANIA

Dzikie wielbłądy pasące się na olbrzymich przestrzeniach, zimny szampan w najpiękniejszej scenerii skalistych kompleksów, bezcenne zabytki, offroado- we przygody, aromaty arabskich przypraw i fantastyczne kurorty na wybrze- żach mórz kryją się w niewielkiej Jordanii.

AFRYKA PŁN, BLISKI WSCHÓD / Inspiracje / Rajski chill / wycieczki
petra

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

[contact-form-7 id=”306″ html_class=”cf7_custom_style_2″]