TAJLANDIA

Full Moon Party

Opis wyjazdu:

Impreza dla lubiących przyjemności, dobrą zabawę i dreszczyk emocji.

Nie odwiedzimy znanych z pocztówek pagód, nie będziemy stali w kolejce do muzeum z wycieczkami niemieckich emerytów. Przejedziemy za to Tajlandię  na południe  nocnymi pociągami, spróbujemy tajskiego masażu, będziemy bawić się na imprezach w Bangkoku i na międzynarodowych plażach tropikalnej wyspy Ko Phangan podczas comiesięcznego festiwalu Full Moon Party.

Full Moon Party  jest jedną z największych imprez plażowych na świecie, która odbywa się raz w miesiącu podczas pełni księżyca na wyspie Koh Phangan. Cała urokliwa plaża Haad Rin jest niczym parkiet dla kilku, a nawet w sezonie kilkudziesięciu tysięcy osób z całego świata.

WYJAZD Z POLSKIM PILOTEM

Terminy:

10 sierpnia – 19 sierpnia

09 września – 19 września

10 października – 19 października

07 grudnia – 16 grudnia

Cena:

7800 PLN

Czas trwania

10 dni

Ilość uczestników

Od 8 osób

Dla kogo

wyprawa dla miłośników zabawy, dobrej muzyki i rajskich klimatów.

Poziom trudności

Dla każdego

Cena zawiera

Zobacz
 • bilet lotniczy: Warszawa – Bangkok – Warszawa;
 • przejazdy lokalnymi środkami transportu  (pociągi, taksówki, tuk-tuki);
 • noclegi w hotelach turystycznych w miastach, bungalowach przy plaży;
 • bilety wstępów do zwiadzanych obiektów, świątyń i parków narodowych itp.
;
 • atrakcje wymienione w programie;
 • licencjonowany polski pilot MK Tramping;
 • ubezpieczenie podróżne: Koszty Leczenia wraz z Assistance – 30000,- EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków – 4 000,- EUR, Bagaż Podróżny – 400,- EUR w firmie AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A;
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

Zobacz
 • wyżywienia ok. 30 $ dziennie;
 • wydatków osobistych oraz napojów alkoholowych np. cena piwa od 100 – 250 bathów.

Pliki do pobrania:

 • Plan wyjazdu
 • Mapa wyprawy

Plan wyprawy:

1

WARSZAWA – BANGKOK

Spotkanie na Międzynarodowym Lotnisku Okęcie w Warszawie – hala odlotów przy stanowisku odpraw MK Tramping, ok. 2 godz. przed planowanym odlotem. Wylot do Bangkoku.

2

BANGKOK

Przylot do Bangkoku.

Zakwaterowanie, przejazd na Khao San Road, popularnej wśród turystów dzielnicy, pełnej knajp i dyskotek. Czas wolny.

Wieczorem zwiedzanie Chinatown, kolacja w restauracji, oraz relaks w jednym z salonów masażu.

Powrót na nocleg na Khao San Road. Dla chętnych wieczorna wyprawa na koncert tajskiego rock n’ rolla lub do nocnego klubu.

3

BANGKOK – SURAT THANI

Przed południem zwiedzanie słynnego, tajskiego więzienia, w którym odsiadują swój wyrok pechowi przemytnicy z całego świata. Dla chętnych możliwość spotkania i rozmowy z jednym z więźniów.

Po południu wypłyniemy w rejs po rzece Chao Praya na wielki targ kwiatowy – to niebywała okazja do zrobienia bardzo kolorowych zdjęć. Powrót na Khao San Road, kolacja i tajski masaż.

Późnym wieczorem przejazd na stację kolejową, gdzie nocnym, komfortowym pociągiem (wyposażonym w klimatyzację, specjalny wagon restauracyjno – imprezowy, miejsca sypialne, prysznice) udamy się na południe Tajlandii.

4

SURAT THANI – KO PHANGAN

Rano przyjazd do Surat Thani i przepłynięcie łodzią przez Ko Samui na Ko Phan Ghan.

Zakwaterowanie w plażowych bungalowach, popołudniowa kąpiel w oceanie, a później kolacja w jednej z restauracji serwującej świeże i tanie owoce morza.

Wieczorem – pierwsza impreza z cyklu Full Moon Party.

5-7

KO PHANGAN

Trzy dni na wyspie Ko Phan Ghan, gdzie co miesiąc, w trakcie pełni księżyca odbywa się szalony festiwal. Zjeżdżają się wtedy tysiące turystów z całego świata aby bawić się na plaży przy klubowej muzyce. Co noc nieustająca zabawa, wielkie głośniki, żonglerzy ognia, bębny, a dla tych którzy chcą odpocząć, ciche zatoczki położone o kilkanaście minut jazdy motorkiem. W dzień plaże i nadmorskie bary ogarnia senna atmosfera, można chłodzić się w oceanie lub pieszo zwiedzać pokryte tropikalnym lasem wnętrze wyspy. Na Ko Phan Ghan niewiele jest samochodów, nie ma dobrych dróg, nie ma wielopiętrowych hoteli, kasyn, nart wodnych, dmuchanych balonów ani karuzeli. Jest za to mnóstwo kokosowych palm, drewniane bungalowy, małe stragany ze świeżo złowionymi krabami i mili rybacy którzy chętnie przewiozą swoją tradycyjną pirogą.

8

KO PHANGAN – SURAT THANI – BANGKOK

Dzień w całości przeznaczony na odpoczynek i leczenie ostatniego kaca, np. wodą z kokosa. Wieczorem przejazd na stacje Surat Thaini, gdzie czeka nas już znany nocny pociąg, którym rano następnego dnia wjedziemy na stację w Bangkoku.

9

BANGKOK – WYLOT DO POLSKI

Czas wolny na ostatnie zakupy. Po południu transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

10

PRZYLOT DO POLSKI

Przylot do Polski

Mapa wyprawy:

Nasza oferta

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.