WYJAZDY FITNESS

Przeżyj z nami Fit przygodę !  Spędzaj czas tak, jak lubisz!

  • Wakacje z fitnessem?
  • Styl wypraw
  • Kalendarium

Wakacje z fitnessem?

Wakacje z fitnessem? Zabierz radość treningu poza ściany klubu, odkryj siłownię na świeżym powietrzu i poznaj trenerów, którzy uwolnią Twój potencjał! Ćwiczcie z nami – bo oprócz sportu, gwarantujemy też odkrywanie najpiękniejszych miejsc na Ziemi, wspaniały wypoczynek, mnóstwo atrakcji dodatkowych, dobrą zabawę i, przede wszystkim, spektakularne efekty Twojej pracy!

Zabieramy Was w miejsca, w których spełniacie marzenia i świetnie się bawicie, a od teraz możecie z nami również poprawić formę i zadbać o zdrowie. Bądź fit w najpiękniejszych miejscach i z najlepszymi – nasze fitWyprawy poprowadzą dla Was gwiazdy świata fitness!

Stawiamy na profesjonalizm:
– najlepszych trenerów – bo to oni wyzwalają ducha fitness i będą Waszymi przewodnikami po treningu przez cały czas trwania wyjazdu,
– doskonałe zaplecze – nasze obiekty dysponują wszystkim, czego potrzebujecie, by zrealizować plan treningowy i czerpać przyjemność z pobytu w komfortowych warunkach,
– najciekawsze atrakcje – w końcu to wakacje!

Wybierz styl który Ci odpowiada

FitCamp

4/7 dniowe wyjazdy pobytowe, podczas których skoncentrujecie się na pracy nad swoim ciałem i zdrowiem, a my dołożymy wakacyjną radość i atrakcje. Ułożony i poprowadzony przez ekspertów plan treningowy, elementy zdrowego stylu życia, konsultacje dietetyczne i komfortowe otoczenie najlepiej wyposażonych ośrodków w Europie i na świecie sprawi, że z takiego urlopu wrócicie nie tylko zauważalnie bardziej fit, ale też pełni energii i inspiracji do dalszej pracy.

Zwiedzaj i bądź fit

wakacje to czas, kiedy eksplorujesz świat, ale czujesz wyrzuty sumienia z powodu braku treningów? Rozwiązaliśmy ten problem – oferta „Zwiedzaj i bądź fit” jest właśnie dla Ciebie! Zwiedzaj i ćwicz, odkrywaj cuda świata i miej satysfakcję z nieprzerwanej pracy z ciałem! „Zwiedzaj i bądź fit” to 7-14-dniowe podróże, w trakcie których poznasz najważniejsze turystyczne atrakcje świata, a także kultury i miejsca, w których narodziły się różne dyscypliny sportowe. Dowiedz, która kuchnia świata jest najbardziej fit i przywieziesz ze sobą tajemnicze przyprawy, których dodane do smoothie zagwarantuje, że egzotyczne doświadczenie będzie z Tobą, kiedy tylko za nim zatęsknisz. Programy „Zwiedzaj i bądź fit” opracowanego są w taki sposób, by przez cały okres trwania wyprawy zapewnić równowagę pomiędzy zwiedzaniem a treningiem. Z wakacji wrócisz z pięknymi zdjęciami i jeszcze piękniejszym ciałem!

Fit & …

bycie fit to nie tylko godziny ćwiczeń. Zdrowy styl życia, świadomość ciała i wiedza o tym, co wpływa na nasze zdrowie pozwalają kształtować nową jakość życia. Najważniejsze, że wszystko to można robić z przyjemnością i podczas wakacji! Wyjazdy i pobyty tematyczne „fit &…” to specjalnie zaprojektowane programy, podczas których treningi z mistrzami uzupełnione są potężną dawką wiedzy (i przyjemności!): dietetyczne warsztaty kulinarne, dalekowschodnie systemy filozoficzne, ajurweda, nauka masażu, medytacje, kosmetyki naturalne… Korzystamy z wiedzy i mądrości mistrzów oraz dziedzictwa i bogactwa miejsc, w których się znajdujemy. Wypoczynek, rozwój i trening – 300 % normy.

Zabieramy Was w miejsca, w których spełniacie marzenia i świetnie się bawicie, a od teraz możecie z nami również poprawić formę i zadbać o zdrowie. Bądź fit w najpiękniejszych miejscach i z najlepszymi – nasze fitwyprawy poprowadzą dla Was gwiazdy świata fitness!

Profesjonalni instruktorzy zapewniają bezpieczny, skuteczny program treningowy i fantastyczną zabawę.

Kalendarium

Nasze wyjazdy fitness

Image
GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS
Adrianna Palka
Fitness Motywator 2016 w kategorii Trener/Instruktor
BIO:
Więcej informacji na adriannapalka.pl
ABSOLWENTKA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE. Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women's Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.
Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition. Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru - Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.
Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.
Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.
Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.