MUNDIAL 2018

Jedź z nami, kibicować biało-czerwonym !

  • Polska - Senegal
  • Mundial 2018

Mecz Polska – Senegal

DZIEŃ 1 (18 czerwca): WARSZAWA – MOSKWA

Wylot z Warszawy do Moskwy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Po południu przejazd do strefy kibica lub pubu na mecz Belgia – Panama (Soczi) o godz. 18:00 i Tunezja – Anglia (Wołgograd) o godz. 21:00.  Późnym wieczorem powrót we własnym zakresie na nocleg do hotelu.

 

DZIEŃ 2 (19 czerwca): MOSKWA – dzień meczu

Po śniadaniu czas wolny. Do południa czas wolny lub fakultatywnie zwiedzanie Moskwy z przewodnikiem. Około godz. 14:00 przejazd na stadion Otkrytije Arena.  O godz. 17:00 rozpoczęcie meczu Polska – Senegal. Po meczu świętowanie zwycięstwa w lokalnym pubie lub restauracji. Późnym wieczorem powrót we własnym zakresie na nocleg do hotelu.

 

DZIEŃ 3 (20 czerwca): MOSKWA – WARSZAWA

Po śniadaniu przejazd na lotnisko i przelot powrotny do Warszawy.

image001

World Cup 2018 Russia! 

Jesteśmy na World Cup 2018! Zostań ambasadorem sportowych emocji, zjednocz swoich klientów i partnerów pod wspólną flagą podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji!

Przed nami największe sportowe wydarzenie roku z pewnym udziałem polskiej reprezentacji! Ogłuszająca kakofonia tysięcy gardeł, euforia zwycięstwa czy gorycz porażki – wspólne przeżycia jednoczą najsilniej! Daj się porwać wydarzeniom na boisku i magii wspólnego kibicowania, niech duch walki i sportowej rywalizacji łączy wszystkich, a polska reprezentacja czuje Wasze wsparcie!

Sportowa rywalizacja i fair play to myśl przewodnia imprez INCENTIVE sezonu 2018. Szacunek, walka, drużyna, rywal – pojęcia uniwersalne, od sportu po biznes, dlatego World Cup Russia 2018 to szansa na najbardziej efektywny i efektowny wyjazd incentive! Zbuduj tożsamość swojego teamu i świadomość marki wokół ducha fair play i pozytywnych emocji kibicowania.
Już latem trybuny rosyjskich stadionów zalśnią zalśnią biało-czerwono, a Twoja marka może być widoczna na ekranach – nie ograniczajmy się – całego świata!


Jedziecie z nami? Zapraszamy do kontaktu :)

biuro@mktramping.pl

Poczuj się jak na Mundialu! 

Mecze reprezentacji Polski – faza grupowa