MUNDIAL  2018

Jedź z nami kibicować najlpeszym !

 • Mistrzostwa Świata w Rosji
 • Pakiety dla firm
 • Wyjazd dla osób indywidualnych
 • Kalendarium

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji 2018

Zabierz radość treningu poza ściany klubu, odkryj siłownię na świeżym powietrzu i poznaj trenerów, którzy uwolnią Twój potencjał! Ćwiczcie z nami – bo oprócz sportu, gwarantujemy też odkrywanie najpiękniejszych miejsc na Ziemi, wspaniały wypoczynek, mnóstwo atrakcji dodatkowych, dobrą zabawę i, przede wszystkim, spektakularne efekty Twojej pracy!

Zabieramy Was w miejsca, w których spełniacie marzenia i świetnie się bawicie, a od teraz możecie z nami również poprawić formę i zadbać o zdrowie. Bądź fit w najpiękniejszych miejscach i z najlepszymi – nasze fitWyprawy poprowadzą dla Was gwiazdy świata fitness!

Stawiamy na profesjonalizm:

– najlepszych trenerów – bo to oni wyzwalają ducha fitness i będą Waszymi przewodnikami po treningu przez cały czas trwania wyjazdu,

– doskonałe zaplecze – nasze obiekty dysponują wszystkim, czego potrzebujecie, by zrealizować plan treningowy i czerpać przyjemność z pobytu w komfortowych warunkach,

– najciekawsze atrakcje – w końcu to wakacje!

W świat sportowej przyjemności zabierze Was Adrianna Palka – trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women’s Health, autorka bloga Train my way i Friendstriaining oraz własnej metody treningowej TRAINmyWAY. Jak nikt inny zmotywuje Was i zadba o odpowiednie dopasowanie treningu do Waszych potrzeb. Energiczna, pełna optymizmu Adrianna w każdym wykrzesze sportowego ducha i entuzjazm do ćwiczeń.

Indywidualny program treningowy do wykorzystania w domu oraz zalecania dietetyczne poprzedzone osobistą konsultacją – to dodatkowe benefity naszych programów fitness dla każdego uczestnika.

Z fitWakacji przywieziesz więc nie tylko piękną opaleniznę i trwałe efekty swojej pracy z ciałem, ale również mapę, która umożliwi Ci podążanie fit-drogą na co dzień.

Dzień treningowy

Jesteśmy na World Cup 2018! Zostań ambasadorem sportowych emocji, zjednocz swoich klientów i partnerów pod wspólną flagą podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji!

Przed nami największe sportowe wydarzenie roku z pewnym udziałem polskiej reprezentacji! Ogłuszająca kakofonia tysięcy gardeł, euforia zwycięstwa czy gorycz porażki – wspólne przeżycia jednoczą najsilniej! Daj się porwać wydarzeniom na boisku i magii wspólnego kibicowania, niech duch walki i sportowej rywalizacji łączy wszystkich, a polska reprezentacja czuje Wasze wsparcie!

Sportowa rywalizacja i fair play to myśl przewodnia imprez INCENTIVE sezonu 2018. Szacunek, walka, drużyna, rywal – pojęcia uniwersalne, od sportu po biznes, dlatego World Cup Russia 2018 to szansa na najbardziej efektywny i efektowny wyjazd incentive! Zbuduj tożsamość swojego teamu i świadomość marki wokół ducha fair play i pozytywnych emocji kibicowania.

Już latem trybuny rosyjskich stadionów zalśnią zalśnią biało-czerwono, a Twoja marka może być widoczna na ekranach – nie ograniczajmy się – całego świata!

Incentive World Cup 2018 Russia!

→ wielkie sportowe emocje w najlepszym towarzystwie – to Ty zapraszasz gości!

→ bogaty pakiet atrakcji dodatkowych – nie tylko kibice będą zadowoleni, bo Rosja zachwyca! Nikt nie oprze się ruskiej bani!

→ elastyczna oferta: kibicuj tak, jak lubisz! Perfekcyjny incentive zbudujemy wokół jednego meczu lub epickiej podróży przez Rosję szlakiem najciekawszych stadionów – od białych nocy Sankt Petersburga po podróż koleją transsyberyjską – wykorzystamy każdą sekundę na rzecz Twojej marki,

→ wyjątkowa oferta brandingu: strefy kibica, gadżety, relacje i filmy z drona!

→ oferta VIP: tajemnice wielkich komentatorów sportowych i kulisy futbolu – udział gościa specjalnego – tylko z MK Tramping Travel & Incentive!

 

Treningi z Adrianną Palką:

 1. Poranny rozruch biegowy
 2. FriendsTraining – trening w parach. Podwójna moc, podwójna motywacja, podwójna energia – poczuj to!
 3. TRAIN my WAY – 3x3x30. Autorska metoda treningowa Adrianny Palki – wzmacnianie i spalanie w jednym. Trzy ćwiczenia w trzech seriach po trzydzieści sekund gwarantują skuteczność treningu i efekt w postaci pięknie ukształtowanych mięśni.  W trakcie treningu nie zapomnimy też o prawidłowej rozgrzewce i rozciąganiu.
 4. Elementy relaksacyjne i mobilizacyjne
 5. Rozciąganie (stretching) – elastyczność ciała.
 6. Intensywna Tabata – dynamiczny trening na spalanie żywieniowych grzeszków. Trening wpływa na poprawę wydolności aerobowej i anaerobowej, a jego zasady są proste: 20 sekund ćwiczysz, 10 sekund odpoczywasz. Cykle powtarzamy kilkukrotnie, a całość zakończymy dłuższą serią wysiłku aerobowego.
 7. Dodatkowe atrakcje: aqua aerobik, siatkówka plażowa, rower, pływanie – dopasowane do kondycji oraz potrzeb treningowych uczestników. Nigdy nie grałeś w siatkówkę na plaży i nie tańczyłeś w basenie? Nie szkodzi! Zmiany w treningowej rutynie pozwolą Ci eksplorować nowe obszary aktywności, poszerzyć zakres pracy Twojego ciała i przez zabawę szukać nowych wzorców ruchowych!

 

Najważniejsza jest dobra zabawa!

 

Orientacyjny plan dnia na Fit Campie:

7.30-8.00 – Sportowa pobudka. Biegowy rozruch zapewni nam dopływ tlenu i energii niezbędnych w całodziennej aktywności i wpłynie na efektywność treningu! Lepsze spalanie gwarantowane!

11.30-12.30/13.00 – Trening TRAIN my WAY/ Friendstraining

16.30-17.00 – Tabata HIT/ Aqua aerobik

19.30-20.00 Stretching / Mobility


 

Podczas FitCampu gwarantujemy dodatkowe konsultacje indywidualne dotyczące treningu i diety. W zależności od miejsca pobytu, dodatkową atrakcją będzie wykorzystanie miejscowej wiedzy i kultury zdrowego stylu życia, np. w Tajlandii będą to tajskie masaże, w Indiach ajurweda, a na Fuerteventurze niesamowite kosmetyki produkowane z endemicznej odmiany aloesu.


 

Z naszych FitWakacji przywieziesz nie tylko nowe ciało i mnóstwo energii, ale również przygotowane specjalnie dla Ciebie, spersonalizowane wskazówki dietetyczne oraz plan treningowy do wykorzystania w domu!

Dzień treningowy

Nasi wygrają, a my zwiedzamy? Brzmi jak wakacje idealne! Biało-czerwona, biało – czerwono – niebieska, żółto-zielona… Na trybunach rosyjskich stadionów znów powiewać będą różnokolorowe flagi, a okrzyki „Polskaaaaaa” zabrzmią na styku Europy i Azji. Tam trzeba być! Dla wszystkich, którzy nieśmiało spoglądali na wschód największe sportowe wydarzenie roku – World Cup 2018 to doskonała okazja, by dać się ująć gościnnością naszych sąsiadów, zachwycić ogromem przestrzeni, poczuć słynną „duszaszczypatielnost”… Ale przede wszystkim, by dać się porwać sportowemu szaleństwu i na biało-czerwonych trybunach dzielić emocje gry, dumę zwycięstwa lub pocieszać przegranych! Mecze, strefy kibica i Twoja wymarzona rosyjska podróż!

Zabierz przyjaciół lub rodzinę na mistrzostwa – nie gwarantujemy wygranej polskiej drużyny, ale ręczymy za Twoje wakacje!

→ Twój czas – wybierz daty podróży lub mecze, które chcesz zobaczyć,

→ Twoje marzenia – sport będzie najważniejszy, ale przecież zawsze chciałeś zobaczyć Ural, popłynąć pod mostami Sankt Petersburga podczas białych nocy i biczować się brzozowymi witkami w bani nad brzegiem Bajkału, a dzieci będą zachwycone spotkaniem z fokami w Listwiance! Da się zrobić :)

→ Twój komfort i bezpieczeństwo – są dla nas priorytetem, nie trzeba nic dodawać.

Kalendarium

Nasze pakiety wyjazdowe

Image
GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS
Adrianna Palka
Fitness Motywator 2016 w kategorii Trener/Instruktor
BIO:
Więcej informacji na adriannapalka.pl
ABSOLWENTKA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE. Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women's Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.
Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition. Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru - Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.
Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.
Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.
Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.

GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS

ADRIANNA PALKA

FITNESS MOTYWATOR 2016 W KATEGORII TRENER/INSTRUKTOR

ap

Adrianna Palka – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.


Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women’s Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.


 

Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition.


Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru – Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.


Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.


 

Więcej informacji na adriannapalka.pl