RÓŻNORODNOŚĆ OFERTY
RÓŻNE TYPY WYJAZDÓW
WYPRAWY KATALOGOWE ORAZ WYPRAWY W MAŁYCH GRUPACH
INDYWIDUALNA ORGANIZACJA WYPRAW
PRZYGODA POZA TYPOWYM SZLAKIEM

Od 1995 roku jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do najdalszych i najciekawszych zakątków świata. Od samego początku istnienia firmy tworzymy wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją.Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach.Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standardu i rodzaju wyjazdu.

Katalog wyprawWyjazdy fitness
450

Zorganizowanych podróży

21

Lat działalności

8850

Usatysfakcjonowanych klientów

Jedź z nami na Mundial 2018

Nasi wygrają, a my zwiedzamy? Brzmi jak wakacje idealne! Biało-czerwona, biało – czerwono – niebieska, żółto-zielona…

Na trybunach rosyjskich stadionów znów powiewać będą różnokolorowe flagi, a okrzyki „Polskaaaaaa” zabrzmią na styku Europy i Azji. Tam trzeba być!

Dla wszystkich, którzy nieśmiało spoglądali na wschód największe sportowe wydarzenie roku – World Cup 2018 to doskonała okazja, by dać się ująć gościnnością naszych sąsiadów.

ZOBACZ WIĘCEJ
mundial1

INSPIRACJE – PROPOZYCJE NA ZAMÓWIENIE

Filtruj wg

Miesiące wyjazdu

Kategorie wyjazdu

Weź udział w wyprawie

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

Oferta dla firm – motywujące wyjazdy, eventy i konferencje.

ZOBACZ