RÓŻNORODNOŚĆ OFERTY
RÓŻNE TYPY WYJAZDÓW
WYPRAWY KATALOGOWE ORAZ WYPRAWY W MAŁYCH GRUPACH
INDYWIDUALNA ORGANIZACJA WYPRAW
PRZYGODA POZA TYPOWYM SZLAKIEM

Od 1995 roku jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do najdalszych i najciekawszych zakątków świata. Od samego początku istnienia firmy tworzymy wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją.Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach.Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standardu i rodzaju wyjazdu.

Katalog wyprawWyjazdy fitnessWyjazdy biegowe / maratony
450

Zorganizowanych podróży

24

Lat działalności

8850

Usatysfakcjonowanych klientów

Popularne wyjazdy na zamówienie

Indonezja

Wprawdzie w krainie współczesnych dinozaurów człowiek czuje się tylko go- ściem, jednak kto nie lubi być goszczony? Rajskie plaże, ciepłe morze, drinki z palemką i luksusowy wypoczynek to tylko dodatek do wspaniałych wrażeń, jakie czekaja na najpiękniejszych wyspach Indonezji. Tropienie dinozaurów może być luksusowym doświadczeniem!

Indonezja

Madagaskar

Słowo Madagaskar niewątpliwie działa na wyobraźnię. Ta czwarta co do wielkości wyspa świata, ze względu na swoją odległość od Europy oraz niezwykłą endemiczną faunę i florę przyciąga ludzi otwartych na świat i nowe wyzwania. Wyprawa na Madagaskar to przede wszystkim spotkanie z egzotyczną przyrodą i niepowtarzalnymi krajobrazami. Można tu zobaczyć wyjątkowo piękne lasy deszczowe (wpisane na listę UNESCO), mangrowce, tereny półpustynne, oryginalne tsingi (iglice wapienne), skały określane jako Kolorado Madagaskaru, słynną aleję baobabów, wodospady i jeziora. Miłośnicy przyrody z pewnością wypatrzą w tutejszych parkach i rezerwatach rzadko spotykane rośliny i wyjątkowe zwierzęta, m.in. lemury, kameleony, sifaki i krokodyle.

Madagaskar baobaby

Peru

Peruwiańska przygoda pełna będzie wysokości, krawędzi i przepaści oraz mięk- kiej sierści alpaki i ekscentrycznych smaków. Peru to kraina magii, przesądów, historycznych świadectw dawnych cywilizacji i niewyjaśnionych jeszcze przeka- zów, a także dom uśmiechniętych lam i majestatycznych kondorów. Poznamy co- dzienne życie peruwiańskich Indian, na dobre samopoczucie wypijemy herbatę z liści koki, a wieczory umilać będzie chicha, której receptura sięga czasów Inków.

peru

Tanzania, Zanzibar

Niezależnie, czy jest to Wasze pierwsze spotkanie z Czarnym Lądem, czy gościliście w Afryce już wiele razy, Tanzania nieodmiennie zachwyca i ukazuje piękne oblicze kontynentu. Wspaniała przyroda Tanzanii, kraju u podnóża najwyższego szczytu Afryki oraz gościnność mieszkańców i urzekające pięknem plaże Zanzi- baru zapadają w pamięć na długo.

Tanzania

Filipiny

Filipiny to rozległy, wyspiarski kraj składający się z ponad 7000 wysp. Wybraliśmy dla Państwa kilka z nich z najbogatszymi rafami koralowymi do snorklowania i najwspanialszymi plażami do błogiego relaksu. Ciepła woda o szafirowej barwie, bogactwo życia podwodnego: tęczowe ryby i urozmaicona rafa koralowa, żółwie morskie, rekiny… Chillout i przygoda pośród rajskiej przyrody.

Filipiny

Meksyk

Wędrówka przez Meksyk to ciągłe spotkania z materialnymi śladami świata dawnych mieszkańców tych ziem: Azteków, Majów, Tolteków, Olmeków, Zapoteków. Hiszpanie z premedytacją niszczyli świadectwa ich kultury, ale to, co pozostało, zapiera dech w piersiach.

Mexico

Tajlandia, Kambodża

Elektryzujące i pełne magii Angkor Wat, skandalizujące nocne życie Bangkoku, kontrowersyjne obyczaje, przesycona aromatami tajska kuchnia, spotkania ze słoniami i przyrodą, szalone zakupy na lokalnych targach i zabawa do białego rana na plażach Tajlandii - nawet krótki pobyt w Indochinach nasyci różnorodny- mi wrażeniami i ... uśmiechem. Tajski uśmiech jest zaraźliwy!

tajlandia

Sri Lanka

Sri Lanka, nazwana jest Łzą Indii przez Hindusów bądź Perłą Oceanu Indyjskiego. Zachwyca bogatą kulturą, niezwykłą florą i fauną, oszałamia zapachem herbaty i przypraw oraz zapewnia błogi relaks na rajskich plażach. Wakacje na wyspie Cejlon to niezwykła podróż do fascynującej krainy.

Sri Lanka

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

Oferta dla firm – motywujące wyjazdy incentive, eventy i konferencje.

ZOBACZ

Bieganie i zwiedzanie – wyjazdy na maratony

ZOBACZ