RÓŻNORODNOŚĆ OFERTY
RÓŻNE TYPY WYJAZDÓW
WYPRAWY KATALOGOWE ORAZ WYPRAWY W MAŁYCH GRUPACH
INDYWIDUALNA ORGANIZACJA WYPRAW
PRZYGODA POZA TYPOWYM SZLAKIEM

Od 1995 roku jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do najdalszych i najciekawszych zakątków świata. Od samego początku istnienia firmy tworzymy wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją.Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach.Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standardu i rodzaju wyjazdu.

Katalog wyprawWyjazdy fitnessWyjazdy biegowe / maratony
450

Zorganizowanych podróży

24

Lat działalności

8850

Usatysfakcjonowanych klientów

Popularne wyjazdy na zamówienie

Indonezja

Wprawdzie w krainie współczesnych dinozaurów człowiek czuje się tylko go- ściem, jednak kto nie lubi być goszczony? Rajskie plaże, ciepłe morze, drinki z palemką i luksusowy wypoczynek to tylko dodatek do wspaniałych wrażeń, jakie czekaja na najpiękniejszych wyspach Indonezji. Tropienie dinozaurów może być luksusowym doświadczeniem!

Indonezja

Madagaskar

Wyprawa na Madagaskar to przede wszystkim spotkanie z egzotyczną przyrodą i niepowtarzalnymi krajobrazami. Można tu zobaczyć wyjątkowo piękne lasy deszczowe (wpisane na listę UNESCO), mangrowce, tereny półpustynne, oryginalne tsingi (iglice wapienne), skały określane jako Kolorado Madagaskaru, słynną aleję baobabów, wodospady i jeziora. Miłośnicy przyrody z pewnością wypatrzą w tutejszych parkach i rezerwatach rzadko spotykane rośliny i wyjątkowe zwierzęta, m.in. lemury, kameleony, sifaki i krokodyle.

Madagaskar baobaby

Peru

Peruwiańska przygoda pełna będzie wysokości, krawędzi i przepaści oraz mięk- kiej sierści alpaki i ekscentrycznych smaków. Peru to kraina magii, przesądów, historycznych świadectw dawnych cywilizacji i niewyjaśnionych jeszcze przeka- zów, a także dom uśmiechniętych lam i majestatycznych kondorów. Poznamy co- dzienne życie peruwiańskich Indian, na dobre samopoczucie wypijemy herbatę z liści koki, a wieczory umilać będzie chicha, której receptura sięga czasów Inków.

peru

Tanzania, Zanzibar

Niezależnie, czy jest to Wasze pierwsze spotkanie z Czarnym Lądem, czy gościliście w Afryce już wiele razy, Tanzania nieodmiennie zachwyca i ukazuje piękne oblicze kontynentu. Wspaniała przyroda Tanzanii, kraju u podnóża najwyższego szczytu Afryki oraz gościnność mieszkańców i urzekające pięknem plaże Zanzi- baru zapadają w pamięć na długo.

Tanzania

Filipiny

Filipiny to rozległy, wyspiarski kraj składający się z ponad 7000 wysp. Wybraliśmy dla Państwa kilka z nich z najbogatszymi rafami koralowymi do snorklowania i najwspanialszymi plażami do błogiego relaksu. Ciepła woda o szafirowej barwie, bogactwo życia podwodnego: tęczowe ryby i urozmaicona rafa koralowa, żółwie morskie, rekiny… Chillout i przygoda pośród rajskiej przyrody.

Filipiny

Meksyk

Wędrówka przez Meksyk to ciągłe spotkania z materialnymi śladami świata dawnych mieszkańców tych ziem: Azteków, Majów, Tolteków, Olmeków, Zapoteków. Hiszpanie z premedytacją niszczyli świadectwa ich kultury, ale to, co pozostało, zapiera dech w piersiach.

Mexico

Tajlandia, Kambodża

Elektryzujące i pełne magii Angkor Wat, skandalizujące nocne życie Bangkoku, kontrowersyjne obyczaje, przesycona aromatami tajska kuchnia, spotkania ze słoniami i przyrodą, szalone zakupy na lokalnych targach i zabawa do białego rana na plażach Tajlandii - nawet krótki pobyt w Indochinach nasyci różnorodny- mi wrażeniami i ... uśmiechem. Tajski uśmiech jest zaraźliwy!

tajlandia

Sri Lanka

Sri Lanka, nazwana jest Łzą Indii przez Hindusów bądź Perłą Oceanu Indyjskiego. Zachwyca bogatą kulturą, niezwykłą florą i fauną, oszałamia zapachem herbaty i przypraw oraz zapewnia błogi relaks na rajskich plażach. Wakacje na wyspie Cejlon to niezwykła podróż do fascynującej krainy.

Sri Lanka

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

Oferta dla firm – motywujące wyjazdy incentive, eventy i konferencje.

ZOBACZ

Bieganie i zwiedzanie – wyjazdy na maratony

ZOBACZ