Podróżuj z nami

wyprawy, trampingi, wycieczki na zamówienie

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

Podróże poślubne

Podróże poślubne

Początek wspólnej drogi, podróży przez życie!
Zainspiruj się – podpowiadamy, dokąd pojechać, by zawsze chcieć tam wrócić :)

Wyjazdy fitness

Wyjazdy fitness

Przeżyj z nami Fit przygodę ! Spędzaj czas tak, jak lubisz !

RODZINNE WAKACJE

RODZINNE WAKACJE

Wyjazdy FAMILY to propozycja dla rodzin.

Zainspiruj się – dokąd z dzieckiem.

Fly & Drive

Fly & Drive

Pustynie i góry, piaski i błoto, off-roady i odcinki specjalne. Do tego najpiękniejsze krajobrazy świata, niedostępne innymi środkami transportu. Niech przygoda inspiruje!

Zwiedzaj i wypoczywaj

Zwiedzaj i wypoczywaj

Bądź sprytny! Zobacz więcej!

Baw się dłużej!

Jak przygotowujemy indywidualne oferty? 

 • 1

  Pozwólcie nam się poznać

  Porozmawiamy o Waszych marzeniach, ulubionych kierunkach, opowiecie nam, co Was fascynuje, gdzie już byliście, … i to wszystko.

 • 2

  Lista propozycji

  Na podstawie informacji od Was zaproponujemy Wam podróż tak atrakcyjną, że właściwie sami chcielibyśmy w nią pojechać. Możecie też liczyć na przyjemne niespodzianki!

 • 3

  Formalności

  Wy sprawdzacie, czy Wasz paszport jest ważny, my zajmiemy się pozostałymi dokumentami i formalnościami.

 • 4

  Przygoda

  Przed Wami postawimy tylko jedno wyzwanie – bawcie się dobrze i przyślijcie nam kartkę z podróży.

Różnorodność oferty

Nasze wyprawy podzieliliśmy według typów. Każdy z nich zakłada inne cele podróży oraz charakteryzuje się odmiennymi standardami i programami. Pozwala to na wybranie wyjazdu najbardziej odpowiadającego względem planów podróżniczych, ale także własnej osobowości i możliwości kondycyjnych. Coraz większą popularnością cieszą się nasze wyjazdy na zamówienie – perfekcyjnie dopasowane do oczekiwań Klientów.

RÓŻNE TYPY WYJAZDÓW

TRAMPINGI – wyprawy przygodowe o charakterze trampingowym, podczas których noclegi są oparte na tanich hotelach klasy turystycznej i transporcie lokalnymi środkami transportu. Klient ma okazje poznać dany kraj „od kuchni”.

TRAVEL – egzotyczne wyprawy dla wymagających Klientów, podczas których dzięki korzystaniu w usług lokalnych kontrahentów, świadczenia są o dużo wyższym standardzie.

Z PASJĄ – wyjazdy i wyprawy oparte na „myśli przewodniej”, uatrakcyjnione specjalnie zaplanowaną aktywnością, prowadzone przez autorytety w swoich dziedzinach: podróże kulinarne, fotograficzne, przygodowe, przyrodnicze, imprezy taneczne i fitness.

WYJAZDY NA ZAMÓWIENIE – indywidualnie planowane i realizowane wyjazdy na zamówienie Klienta: rodzinne wyprawy wakacyjne, przygodowe wyprawy przyjaciół, podróże poślubne, indywidualne wyjazdy na targi i konferencje.

Wyprawy katalogowe

Zorganizowany nie znaczy nudny. Od ponad 20 lat proponujemy pionierskie wyprawy do fascynujących, lecz mało znanych miejsc, a popularne i lubiane szlaki odkrywamy na nowo, szukając oryginalnego, świeżego spojrzenia.Od 1995 roku jesteśmy organizatorem imprez turystycznych do najdalszych i najciekawszych zakątków świata.Od samego początku istnienia firmy tworzymy wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją.Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach.Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standardu i rodzaju wyjazdu.
Nasze wyjazdy kierujemy do pasjonatów podróży, chcących poznawać prawdziwe oblicze świata.Nasze wyprawy są idealne dla osób o szerokich horyzontach, które pragną zobaczyć, zrozumieć i zbliżyć się do ludzi innych kultur oraz dzikiej przyrody, podziwiać cuda i różnorodność naszej planety.


Indywidualna organizacja wypraw

Zasadą pracowników MK TRAMPING jest założenie, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego każdy pomysł klientów jest możliwy do zrealizowania. Tworzymy specjalne wyjazdy na zamówienie, ale również jesteśmy otwarci na korekty w naszych programach katalogowych. Nie widzimy problemu w zmianie terminu wyjazdu oraz w realizowaniu przez Uczestnika tylko części programu. Jesteśmy otwarci na innowacje, bo wiemy, że każdy ma prawo do realizacji własnych pomysłów. My tylko pomagamy w spełnianiu marzeń!

Wyprawy w małych grupach (5 -12 osób)

Żeby prawdziwie i z satysfakcją poznawać świat, trzeba być blisko ludzi. Wyprawy w małych grupach ułatwiają nie tylko dobry, przyjacielski kontakt między uczestnikami wyjazdu, ale także dają możliwość dotarcia w miejsca trudniej dostępne. Dzięki temu podczas naszych wypraw z pewnością będzie można przejechać się lokalnymi środkami transportu, (np. rikszami, wielbłądami lub canoe), ale również skosztować miejscowych smakołyków w małych lokalnych restauracjach.

Przygoda poza typowym szlakiem

Prawdziwa przygoda i głębsze poznanie kultury często wymagają zboczenia z utartego szlaku. Nasze wyprawy pozwalają poznać nie tylko ogólnie znane zabytki i najbardziej rozpoznawalne tereny, ale także dają możliwość obserwacji  lub nawet uczestniczenia w autentycznym życiu lokalnych nacji czy plemion. Zdarza się, że w dżungli strzelamy z dmuchawki z Indianami, że mieszkamy pod jednym dachem z tubylcami, uczestniczymy w karawanie lub polowaniu oraz gotujemy wspólny posiłek z miejscowymi. To bezcenny urok podróżowania i prawdziwy smak przygody.

Dlaczego Warto

wybrać się

z nami?

inspiracja

nasze podróże inspirują!

Autorskie programy ofert

niepowtarzalne, autorskie programy wyjazdów do miejsc, które znamy i które polecamy

NAGRODA ODYS

Krakowska Izba Turystyki dwukrotnie nagrodziła nas tytułem „Najlepszego Biura Podróży”

PONAD 1000 WYPRAW

trampingów, wycieczek indywidualnych, eventów i wyjazdów motywacyjnych

niezapomniana atmosfera

podczas całego wyjazdu dbamy o pozytywną atmosferę

JAKO PIERWSI

zorganizowaliśmy komercyjne wyprawy do Etiopii, Kongo, Somalilandu, Birmy i Indian Yanomami

5000 klientów

z których większość uczestniczyła w naszych wyjazdach więcej niż jeden raz

20 lat doświadczenia

jesteśmy jednym z najdłużej istniejących na polskim rynku biur podróży

Nasza oferta

Poznaj inspiracje jakie dla Ciebie przygotowaliśmy

ZAINSPIRUJ SIĘ

Wszyscy, którzy pragną podróżować indywidualnie i według swojego autorskiego pomysłu, mogą liczyć na przygotowanie przez nas wyprawy „szytej na miarę”.

Wystarczy przekazać nam swoje sugestie i założenia dotyczące podróży, a my zaproponujemy program idealnie dopasowany do wcześniej określonych wymagań i zajmiemy się jego realizacją.

Pozostałe inspiracje

Image
GOŚĆ SPECJALNY WYJAZDÓW FITNESS
Adrianna Palka
absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
BIO:
Więcej informacji na adriannapalka.pl
Trenerka personalna, ekspertka fitness.sport.pl i Women's Health, Stworzyła bloga Train My Way i Friendstriaining.
Ambasadorka znanej marki odzieży sportowej 4F oraz Sport Definition. Współpracuje z wieloma sportowcami między innymi zwycięzcą Dakaru - Rafałem Sonikiem oraz wspólnie z Piotrem Gruszką organizuje rodzinne Campy.
Pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu to jej trzy fundamenty.
Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi.
Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności.